Поліцейські припинили діяльність ще двох підпільних гральних закладів у Тячівському районі

вересня 07 / 2020
Поліцейські припинили діяльність ще двох підпільних гральних закладів у Тячівському районі

Під час відпрацювання оперативної інформації в рамках відкритого кримінального провадження щодо незаконного ігрового бізнесу, тячівські поліцейські викрили діяльність двох підпільних гральних залів у селищі Тересва та селі Нересниця. Згідно з ухвалою суду, у приміщеннях, де надавались послуги з грального бізнесу, поліцейські провели обшуки.

У ході обшуків, поліцейські вилучили планшети, ігрові картки, робочі зошити із записами стосовно ігрового бізнесу та гроші, отримані злочинним шляхом.

На момент проведення обшуків у одному з закладів перебували декілька осіб. Роль кожного з них буде встановлена в ході слідства.

Все вилучене направили на експертизу, за результатами якої буде прийнято відповідне процесуальне рішення.

За обома фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального Кодексу України (зайняття гральним бізнесом).

Санкція статті передбачає штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Слідство триває.

У рамках досудового розслідування поліцейські з‘ясують усі обставини надання заборонених послуг, – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар