Чернівчанин позбувся на кордоні «німця» через кмітливість закарпатських митників

вересня 02 / 2020
Чернівчанин позбувся на кордоні «німця» через кмітливість закарпатських митників

Так, на митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні, у поле зору інспекторів Закарпатської митниці Держмитслужби потрапив водій «Мерседес-Бенц», який під час проходження митно-прикордонного контрою запевняв, що нічого прихованого не переміщує. Розпитавши, куди прямує 43-річний житель Чернівецької області, та з якою метою, - а їхав він до Італії у приватних справах, у митників виникли сумніви щодо правомірних намірів даним громадянином перетнути кордон.
На підставі ознак облаштування товарів, транспортних засобів комерційного призначення спеціально виготовленими сховищами або використання інших засобів чи способів, що утруднюють виявлення товарів, - було вирішено провести у боксі поглиблений огляд іномарки.
Відтак, 130 пачок сигарет вітчизняного виробництва таки були заздалегідь приховані від митного контролю у спеціально виготовленому тайнику під передніми пасажирськими сидіннями. «Тютюновий сховок» знаходився у фальшднищі під підлогою автівки по всій площині салону. Інспектори-пошуківці розповідають, що виявлення прихованих цигарок стало можливим після демонтажу верхньої частини підлоги з фанери, яка була прикрита шумоізоляційною фольгою. Довелось демонтувати частину підлоги та зняти килимове покриття легковика.
Тож, факт порушення митного законодавства громадянином України митники кваліфікували за ознаками статті 483 ч.1 Митного кодексу. Тютюнові вироби, вартістю понад 6 тис грн – вилучено. Крім того, як засіб приховування та переміщення безпосередніх предметів правопорушення, вилучено і «Мерседес-Бенц» моделі «VITO» (2011 р.в.), оцінений у 432 тис грн. Справу скерують у суд.

Чернівчанин позбувся на кордоні «німця» через кмітливість закарпатських митників
Чернівчанин позбувся на кордоні «німця» через кмітливість закарпатських митниківПресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар