Поліцейські Закарпаття задокументували за добу півтора десятка водіїв у стані алкогольного сп’яніння

вересня 01 / 2020
За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували факти керування транспортними засобами у стані сп’яніння в Тячівському, Мукачівському, Виноградівському, Великоберезнянському, Воловецькому районах. Ще 9 п’яних водіїв виявили працівники обласного управління патрульної поліції. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи
Поліцейські Закарпаття задокументували за добу півтора десятка водіїв у стані алкогольного сп’яніння

У Воловці працівники групи реагування патрульної поліції Воловецького відділення зупинили вночі автомобіль марки «Fоrd Тrаnsit», на якому не працювали задні габарити освітлення. За кермом перебував житель Свалявщини, який не мав водійського посвідчення і був у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,7 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування. Мікроавтобус затримано на спецмайданчик поліції.

У Великому Березному вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Skоdа Fаbіa» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. Керував ним місцевий житель без водійського посвідчення і в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування водій відмовився. На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

На автодорозі між селами Іванівці-Жуково працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення зупинили мотоцикл марки «Dеltа» без номерного знака, яким керував без захисного шолома житель Жукова. Водій був у стані алкогольного сп’яніння, драгер виявив у нього 0,62 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

Ще один незареєстрований мотоцикл марки «Dеltа» зупинили вночі в селі Оклі Гедь працівники групи реагування патрульної поліції Виноградівського відділення. Водій, місцевий житель, не мав захисного шолома і був у стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідування відмовився. На правопорушника склали в присутності свідків відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

У селі Бедевля працівники групи реагування патрульної поліції Тячівського відділу зупинили вночі незареєстрований скутер, яким керував без захисного шолома та відповідних документів житель селища Дубове. Мотоцикліст був у стані алкогольного сп’яніння, під час медосвідування в лікарні в нього виявили 0,68 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування. Мотоцикл затримано на спецмайданчик поліції.

Ще 9 п’яних водіїв задокументували за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар