Прокуратура взялася за "гравійщиків" з Перечинщині

серпня 30 / 2020
Прокуратура взялася за "гравійщиків" з Перечинщині
За погодження прокурора Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури слідчими поліції повідомлено про підозри у незаконному видобуванні піщано-гравійної суміші двом мешканцям Перечинського району.

На березі річки Тур'я, що неподалік с. Порошково Перечинського району, правоохоронці виявили 21-річного молодика, що самовільно здійснював забір піщано-гравійних сумішей. Того ж дня на тій самій ділянці річки було виявлено ще одного порушника - 57-річного мешканця Перечинщини. Обоє чоловіків не мали жодних дозвільних документів.

Дії зловмисників кваліфіковані за ч. 2 ст. 240 КК України, тобто незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

За виявленими фактами злочинів відкриті два кримінальні провадження, досудові розслідування в яких здійснюють слідчі Перечинського відділення поліції Ужгородського ВП ГУ НП в Закарпатській області. Процесуальне керівництво забезпечує Перечинський відділ Ужгородської місцевої прокуратури.Пресслужба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар