На кордоні Румунії та Закарпаття затримали 2 автомобіля з сигаретами (ФОТО)

травня 29 / 2020
На кордоні Румунії та Закарпаття затримали 2 автомобіля з сигаретами (ФОТО)
Румунські прикордонні поліцейські лише за один день конфіскували понад 20 000 пачок сигарет походженням з України, а також два автомобіля контрабандистів.

У понеділок, 25 травня, о 7-й годині ранку співробітники прикордонної поліції району Сігет Мармацієй побачили як біля державного кордону від річки Тиса в бік комуни Сепинца рухається автомобіль.

Автівку спробували зупинити, однак водій її покинув і вплав перетнув річку на територію України в районі Бедевлі. Про цей випадок повідомили українських прикордонників.

У покинутому автомобілі Volkswagen Passat з французькими номерними знаками було виявлено 7000 пачок сигарет українського походження.

Також у цей день біля Красна Вишелуй приблизно о 23.00-й було помічено кілька людей з великими коробками. Прикордонна поліція здійснила чотири постріли вгору. Але підозрювані у злочині не зупинилися і втекли.

Натомість вдалося конфіскувати 13.452 пачок сигарет, що походять з України. А також автомобіль Jeep Grand Cherokee, який залишили контрабандисти.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...