На Закарпатті правоохоронці затримали податківця при отриманні хабаря

травня 26 / 2020
На Закарпатті правоохоронці затримали податківця при отриманні хабаря
Служба безпеки України викрила на хабарі завідувача сектору запобігання корупції Головного управління Державної податкової служби в Закарпатській області.

За даними слідства, один із головних антикорупціонерів регіону погорів на вимаганні $2 тисяч від власника місцевої будівельної фірми. Так податківець оцінив не притягнення підприємця до адміністративної відповідальності через приховування реальних прибутків від бізнесу та внесення занижених сум до податкової декларації.Затримали посадовця в Ужгороді відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання першої половини хабара.

За фактом скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, відкрито провадження.Наразі за місцем роботи і проживання затриманого тривають обшуки. Встановлюються інші факти зловживань посадовця.

Викриття корупційного правопорушення відбувалося спільно з Територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Львів, Головним управлінням Державної податкової служби в Закарпатської області та під процесуальним керівництвом прокуратури.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...