Нацгвардійці у мешканців Ужгорода та Мукачева виявили зброю

травня 04 / 2020
Нацгвардійці у мешканців Ужгорода та Мукачева виявили зброю
Третього травня нацгвардійці 3 батальйону 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України спільно з працівниками поліції виявили у місцевих мешканців предмети схожі на холодну та травматичну зброю.

У місті Ужгороді за порушення правил дорожнього руху правоохоронці зупинили автомобіль, керманичем якого був двадцятирічний місцевий мешканець. Молодий чоловік занадто нервово спілкувався з працівниками поліції, через що правоохоронці вирішили здійснити поверхневий огляд. Під час нього і виявили предмет схожий на холодну зброю, а саме ніж.

У Мукачево правоохоронці помітили двох молодиків 2004-го та 2001-го років народження, які намагались уникнути зустрічі з правоохоронцями. У обох було виявлено предмети схожі на ножі.

На іншому маршруті нацгвардійці, які несли службу самостійно, помітили чоловіка, який різко змінив напрям руху при появі правоохоронців. Чоловіка наздогнали та провели поверхневий огляд, під час якого було виявлено предмет схожий на травматичний пістолет. Жодних дозвільних документів на право володіння даним спецзасобом чоловік не мав.

Аліна Новікова, офіцер групи інформації і комунікації Військова частина 3002 Національної гвардії України
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар