Суд відмовив у заставі депутату Свалявської райради, підозрюваному у рекетирстві

квітня 02 / 2020
Суд відмовив у заставі депутату Свалявської райради, підозрюваному у рекетирстві
Сьогодні було розглянуто клопотання правоохоронців, щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави, депутату Свалявської районної ради, підозрюваному у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 189 КК України.

Відтак, досудовим розслідуванням було встановлено, що у період з січня по грудень 2019 року, житель Свалявщини діючи за попередньою змовою групою осіб з метою незаконного збагачення, із погрозою застосування насильства небезпечного для життя і здоров’я особи, неодноразово пред’являли незаконні вимоги потерпілому про передачу їм грошових коштів в розмірі 120 тисяч гривень.

Так, шляхом вимагання грошових коштів у потерпілого відібрали 10 тисяч доларів. В подальшому, неодноразово пред’являли потерпілому протиправну вимогу передачі залишку грошових коштів під виглядом боргу, погрожуючи при цьому потерпілому та його сім’ї фізичною розправою та знищенням або пошкодженням їх майна.
Під час судового засідання сторона захисту клопотала про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді особистої поруки.
Oднак, слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області було враховано всі ризики та обрано підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави, строком до 60 днів. інформує Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар