Карантин діє не для всіх: Поліцейські Закарпаття виявили за добу 9 п’яних водіїв

березня 25 / 2020
Карантин діє не для всіх: Поліцейські Закарпаття виявили за добу 9 п’яних водіїв

Поліцейські Закарпаття виявили за добу 9 п’яних водіїв, один з яких уже позбавлений судом права керування транспортними засобами
У місті Хуст ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Меrсеdеs», який рухався без увімкненого світла. За кермом перебував місцевий житель, який не надав водійського посвідчення та мав ознаки алкогольного сп’яніння. Водія доставили в лікарню, де він відмовився від медосвідування. Лікар дав візуальний висновок, що чоловік перебуває в стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У Тячеві працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2103», водій якого, місцевий житель, не був пристебнутий паском безпеки й перебував у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні в нього виявили 0,75 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У Виноградові поліцейські групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «Маzdа», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував місцевий житель, якого нещодавно вже затримували за керування в стані алкогольного сп’яніння й вилучили водійське посвідчення. Тепер молодий чоловік знову був нетверезий, але відмовився проходити медосвідування. На нього склали відповідний адмінпротокол та відсторонили від керування.

На автодорозі між селами Холмок-Сюрте Ужгородського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Аudі» іноземної реєстрації, на якому не працювала одна фара. За кермом перебував житель села Руські Комарівці, який уже позбавлений судом права керування. Водій був у стані алкогольного сп’яніння, драгер виявив у нього 0,72 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

Ще 5 нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.
Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : КриміналLoading...
загрузка...