У Сваляві поліцейські виявили порушення місцевим підприємцем протиепідемічних правил

березня 20 / 2020
У Сваляві поліцейські виявили порушення місцевим підприємцем протиепідемічних правил
Магазин з комп’ю терною технікою по вул.Головній у м.Свалява продовжував працювати, незважаючи на попередження з боку контролюючих установ. На керуючого закладом складено адміністративний протокол за недотримання обмежувальних заходів під час карантину.
На Закарпатті тривають превентивні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Поліцейські, у складі мобільних груп, продовжують стежити за дотриманням обмежень у зв’язку з карантином. Сьогодні, 19 березня, факт правопорушення задокументували поліцейські у м.Свалява відносно суб’єкта господарювання – керуючого магазину комп’ютерної техніки.

Попри попередження мобільною групою про недопущення порушень правил карантину, адміністрація закладу свідомо ігнорувала їх, а магазин продовжував працювати у звичному режимі.

За даними фактом працівники Свалявського відділення поліції склали адміністративний протокол за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП, який буде скеровано до суду для прийняття рішення.

Нагадаємо, розмір штрафу за порушення правил карантину складає для громадян від 17 тисяч до 34 тисяч грн, а для посадових осіб – від 34 тисяч до 170 тисяч грн.

Поліція Закарпаття переконливо звертається до місцевих жителів, відповідально поставитись до обмежувальних заходів з метою недопущення поширення небезпечної недуги.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...