Сьогодні в Хусті судитимуть голову райради Іванча

лютого 13 / 2020
Сьогодні в Хусті судитимуть голову райради Іванча
Йдеться про обвинувачення діючого скандального голови Хустської райради Юрія Іванча у незаконній відмові у доступі до публічної інформації про заробітну плату керівництва району. Посадовець просить суд звільнити його від кримінальної відповідальності через начебто «щире дійове каяття».

У четвер, 13 лютого о 14:00, голова Хустського районного суду Михайло Довжанин має розпочати підготовче засідання в кримінальній справі щодо діючого голови Хустської районної ради Юрія Іванчо по ч.1 ст.171 КК України. Йдеться про незаконну відмову надати запитувану інформацію щодо заробітної плати керівництва районної ради за 2018 рік.Як зазначає громадський правозахисник Віталій Грегор, ймовірною причиною ненадання керівником Хустщини цієї публічної інформації могла бути банальна спроба уникнути громадського осуду. Оскільки широкого суспільного та медійного резонансу набули скандальні події кінця 2017 року із невиплатою кількамісячної заробітної плати сотням технічних працівників районної освіти. Натомість, згідно з зарплатними відомостями, голова ради Ю.Іванчо отримав за грудень 2017 року зарплату з матеріальною допомогою і надбавками понад 50 тис. грн., а його заступник М. Калинич – понад 45 тис. грн.

Громадськості даний голова районної ради Ю. Іванчо також сумно відомий двома іншими гучними скандальними подіями – із його незаконним призначенням на посаду та судовим позовом проти правозахисника Віталія Грегора за його «антивладну» публікацію на Фейсбуці, в якій він звинуватив владу Хустщини в «дерибані» бюджету і назвав її «баригами».
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...