Суд ухвалив рішення щодо затриманих під час спецоперації на Закарпатті (ФОТО)

лютого 11 / 2020
Суд ухвалив рішення щодо затриманих під час спецоперації на Закарпатті (ФОТО)
Затриманих під час спецоперації на Закарпатті 40-річного Євгена Дребітка та Ігоря Смоляра, 39 років, арештували на 2 місяці із правом внести по 315 тис. грн застави. Таке рішення ухвалив Ужгородський міжрайонний суд 10 лютого. У разі внесенні застави вони повинні здати паспорти та з’являтися за першою вимогою до слідчого.

Обох звинувачують у посяганні на життя правоохоронців під час затримання. Прокуратура просила для них арешт без права на заставу. Самі підозрювані свою провину повністю відкидають.
«Це абсурд. Я нічого не вчиняв. Думаю, моя дружина та родина знайдуть гроші, необхідні для застави», — сказав Дребітко після засідання.Смоляр назвав рішення суду про арешт «маразмом». Його адвокати підготують апеляцію. А чи вноситиме заставу – ще подумає.

Євген Дребітко та Ігор Смоляр назвали себе волонтерами АТО. Казали, що вони водії автомобілів, де перебували колишні учасники АТО. Та додали, що неодноразово допомагали українській армії.

Дребітко підтвердив факт знайомства з пораненим Артуром Пашкуляком, на якого було вчинено напад у Мукачеві. І визнав, що перевозив у своєму автомобілі зброю, на що мав офіційний дозвіл. Смоляр заявив, що на Закарпаття зі Львова приїхав на відпочинок.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...