Слідчі поліції Закарпаття вручили підозру керівникові Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса

січня 13 / 2020
Слідчі поліції Закарпаття вручили підозру керівникові Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса
Детективи слідчого управління поліції Закарпаття, під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області, вручили підозру начальнику Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса. Посадовець підозрюється у розтраті державного майна у великому розмірі.

Слідчою групою відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Закарпатській області здійснюється досудове розслідування злочину, передбаченого ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Як встановлено в ході досудового розслідування кримінального провадження, начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, за попередньою змовою зі службовими особами одного з приватних автотовариств, розтратив бюджетні кошти в сумі понад 358 тисяч гривень на користь згаданого підприємства.

Державна організація придбала у вказаного товариства обладнання для транспортування будівельної техніки за завищеною ринкової вартості товару.

За даним фактом у 2019 році розпочато досудове розслідування за ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України, тобто розтрата та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, у великому розмірі.

Сьогодні, 13 січня, слідчими відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Закарпатській області, за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області, вручено підозру начальникові Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса. Досудове розслідування у справі триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...