Закарпатські патрульні виявляють водіїв вантажівок, які оминають черги перед КПП Тиса (відео)

грудня 16 / 2019
Закарпатські патрульні виявляють водіїв вантажівок, які оминають черги перед КПП Тиса (відео)
Закарпатські патрульні притягують до адміністративної відповідальності водіїв вантажівок, які, оминаючи черги перед КПП Тиса, порушують правила дорожнього руху

Деякі водії, намагаючись оминути черги перед контрольно-пропускним пунктом Тиса, вдаються до хитрощів, при цьому порушуючи правила дорожнього руху. Попри заборону проїзду вантажівок в межах населеного пункту, а саме міста Чоп, порушники намагаються скоротити відстань до КПП Тиса, та під’їхати до прикордонного пункту навпростець.

Один з таких випадків трапився цієї суботи поблизу Чопа. Водії одразу кількох вантажівок спробували проїхати через населений пункт, попри забороняючі знаки. Завдяки небайдужим громадянам, патрульні зуміли перехопити дані вантажівки ще у Чопі.

У підсумку на порушників склали відповідний адміністративний матеріал за порушення вимог дорожніх знаків та правил перевезення вантажів (ч.1 ст.122 КУпАП). Крім цього, водії змушені були повернутися до іншого кінця черги.

Просимо усіх учасників дорожнього руху ставитися з повагою до інших водіїв. Про подібні порушення правил дорожнього руху повідомляйте на спецлінію 102. Поблизу пунктів пропуску «Тиса» та «Ужгород» чергують екіпажі патрульної поліції.
ВІДЕО
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...