Стали відомі нові подробиці у справі наркоторгівця з Хуста (ВІДЕО)

грудня 12 / 2019
Стали відомі нові подробиці у справі наркоторгівця з Хуста (ВІДЕО)
Суд в Ужгороді сьогодні мав розглянути продовження строку тримання під вартою організатору наркоторгівлі на Хустщині Т.Котенко на прізвисько «Тарі», який завершується вже завтра 13 грудня.

Про перебіг справ у суді повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор, який наголошує, що «Адвокат наркоторгівця Б. Біловар знову, вже втретє, намагається затягнути розгляд. Так, після вчорашньої відмови у відводі судді Констанції Бенці адвокат наркоторговця н заявив тепер іще і про відвід прокурору.

«Перед цим скандальний адвокат вчинив істерику і просив суд мене індентифікувати та заборонити відеозйомку. Оскільки, начебто, після моїх публікацій про нього погано пишуть в інтернеті, погрожують йому і це створює на нього тиск як захисника», — повідомдяє В. Грегор.

Суддя Констанція Бенца відмовила у клопотанні Б. Біловара через його необгрунтованість. Адже у відкритих засіданнях мають право бути присутніми будь-які громадяни, а суддя не чула про жодні «погрози» йому за її присутності.Опісля чого адвокат заявив ще відвід прокурору, бо начебто той має особисту зацікавленість тримати наркоторгівця за гратами. Суддя пішла в нарадчу кімнату щодо вирішення питання щодо відводу.

Згодом адвокат подав ще одне клопотання про відкладення справи та покинув будівлю суду, повідомляє В. Грегор.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...