В Ужгороді викрили склад із автозапчастинами, завезеними «піджаками»

листопада 19 / 2019
В Ужгороді викрили склад із автозапчастинами, завезеними «піджаками»
На Закарпатті викрито склад із дороговартісними автозапчастинами, які реалізовувались через інтернет без сплати податків і митних платежів, повідомила пресслужба прокуратури Закарпатської області.

У рамках розслідування кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків та митних платежів під час реалізації запчастин до автомобілів правоохоронці викрили в Ужгороді ще один склад, де зберігалась велика партія товарів, ввезених до України через пункти пропуску Закарпатської митниці ДФС без сплати необхідних мит.

Згідно з відпрацьованою схемою, товари попередньо подрібнювались на такі, що не підлягають декларуванню та провозились в Україну без сплати необхідних мит, нібито для особистих потреб громадян. У подальшому їх акумулювали в одному із складських приміщень Ужгорода та централізовано реалізували по всій території України через діючу торгову точку та Інтернет-магазин без відображення у офіційній податковій звітності підприємства.

У ході санкціонованих обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено 248 двигунів, 319 бамперів та 497 коробок передач до різноманітних автомобілів. На даний час слідство триває, встановлюється розмір збитків заподіяних бюджету.

Попередня правова кваліфікація у даному провадженні за ч.1 ст. 212 КК України (умисне ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) у значних розмірах).
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар