Правоохоронці Закарпаття виявили за добу 13 п’яних водіїв, в одного з яких виявили аж 3,7 проміле алкоголю

серпня 19 / 2019
Правоохоронці Закарпаття виявили за добу 13 п’яних водіїв, в одного з яких виявили аж 3,7 проміле алкоголю
За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Ужгородському, Хустському, Виноградівському, Рахівському, Іршавському районах. Ще 5 п’яних водіїв виявила патрульна поліція області. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.
У місті Іршава працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Оpеl Оmеgа» за порушення правил зупинки. За кермом перебував житель села Приборжавське Іршавського району в стані сильного алкогольного сп’яніння. Водійського посвідчення чоловік не має взагалі. Під час медосвідування в лікарні в нього виявили аж 3,7 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.
На автодорозі сполученням Великі Ком’яти-Шаланки Виноградівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Volkswagen», водій якого не був пристебнутий паском безпеки. Житель села Боржавське Виноградівського району не надав поліцейським водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,6 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.
У селищі Королево Виноградівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі мопед, на якому не горіло світло фари. Водій, місцевий житель, не мав водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування відмовився. У присутності свідків на правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.
У селі Богдан Рахівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили незареєстрований мотоцикл марки «Каwаsаkі». За кермом чужого мотоцикла перебував місцевий юнак, який не надав водійського посвідчення і був у стані алкогольного сп’яніння. Під час проходження медосвідування в лікарні у нього виявили 0,83 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування. Мотоцикл затримали на спецмайданчик поліції.
У Нижньому Селищі на Хустщині ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили незареєстрований мопед марки «Hоndа», яким керував без захисного шолома місцевий житель. Водій не мав водійського посвідчення, перебував у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від медосвідування. На правопорушника склали в присутності свідків відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.
У селі Соломоново Ужгородського району опівночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили незареєстрований скутер, на якому їхало аж троє чоловік. Водій, житель міста Чоп, та його пасажири перебували в стані алкогольного сп’яніння. Окрім того, водій не мав водійського посвідчення, а від проходження медосвідування відмовився. На нього склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили від керування.
Ще 5 п’яних водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.
Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...