Без грошей і без собаки: Інтернет-шахраї обдурюють закарпатців

серпня 18 / 2019
 Без грошей і без собаки: Інтернет-шахраї обдурюють закарпатців


Обережно, аферисти! Уже вкотре сюжети телеканалу розповідають про інтернет-злочинців та закликають людей не попадатися на їх гачок. Проте постраждалих не меншає!

Так, один з варіантів виманювання грошей розповіла ужгородка пані Олександра. Жінка хотіла придбати на сайті зоомагазину породисте цуценя для своєї донечки, а в результаті залишилася без грошей і без собаки!

Інтернет-торгівля – сьогодні доволі популярний спосіб купівлі-продажу. Замовляють і купляють по інтернету різні товари й ужгородці. А для шахраїв – це ще один спосіб наживи. Ужгородка пані Олександра потрапила на гачок аферистів. Жінка піддалася умовлянням донечки купити їй собаку. Обрали породу померанський шпіц – маленьку, щоб зручно було подорожувати. Знайшли на солідному сайті інтернет-зоомагазину, як то кажуть, не за всі гроші.

Пані Олександра оформила замовлення, надіслала гроші на рахунок у банку, вказаній особі і очікували цуценя, яке обіцяли пердати поїздом. Проте спочатку зламалася машина, наступного дня – ще щось сталося, і так далі. Зрештою жінка зрозуміла – це афера. Пані Олександра каже, телефонувала на гарячу лінію банку, аби заблокувати рахунок, на який поступили кошти.

Із заявою про шахрайські дії, підкріпленою квитанція та копіями переписки з аферистами, звернулася пані Олександра і до правоохоронців. У поліції підтвердили: заяву від постраждалої від афери прийняли та зареєстрували. Проте поліціянти кажуть, статистика розкриття подібних злочинів – сумна.

Варто додати, сайт зоомагазину і досі функціонує. Ми знайшли його в інтернеті за вказаною адресою та спробували подзвонити.

Аби не стати жертвами аферистів, які у будь-який спосіб намагаються виманити гроші у людей, варто самим про це подбати! Якщо шахраїв вдасться затримати і довести їх причетність до афери, їм загрожує покарання від штрафних санкцій до обмеження волі до 3 років.

Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...