Виноградівець “позичив” у знайомого майже 67 тисяч доларів не маючи наміру повертати їх у майбутньому

липня 31 / 2019
Виноградівець “позичив” у знайомого майже 67 тисяч доларів не маючи наміру повертати їх у майбутньому
Прокуратура Закарпатської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно нього, пресслужба прокуратури Закарпатської області .

Сільсьий голова одного з сіл Виноградівського району шахрайським шляхом виманив у знайомого майже 67 тис дол США «позики», не маючи наміру повертати їх у майбутньому.

У ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний переконав знайомого позичити йому 66 900 дол США, нібито для розвитку власного бізнесу. На підтвердження виконання умов договору, чоловік надав потерпілому особисту письмову розписку про зобов’язання повернути кошти до певної дати.

Проте вже після отримання грошей, підозрюваний заперечував факт їх отримання та всіляко ухилявся від їх повернення власнику.

Дії сільського голови кваліфіковані за ч.4 ст. 190 КК України (шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою вчинене в особливо великих розмірах).

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Закарпатській області. Прокуратура області забезпечувала процесуальний контроль за ходом слідства.

Обвинувальний акт прокуратурою скеровано до суду.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар