У справі щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби повторно допитали свідків

липня 26 / 2019
У справі щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби повторно допитали свідків
Сьогодні в Мукачівському міськрайонному суді продовжили розгляд справи у вбивстві Михайла Глеби. Нагадаємо, минуле засідання так і не провели, оскільки обвинувачений скаржився на погане самопочуття, припускаючи, що він отруївся.

Сьогодні причин не проводити засідання не було, тому судовий розгляд розпочали з допиту потерпілої. Пані Клара Глеба знову розповідала про події ночі, коли вбили її сина.

І мати вбитого, і його тітка розповідали, що Едгар Бішко неодноразово приходив до будинку, в якому проживав Михайло Глеба. Одного разу навіть представився не своїм ім’ям.

Мотивом вбивства, у якому обвинувачують Едгар Бішка, стали ревнощі. І сьогодні допитали дівчину, яка свого часу мала стосунки з вбитим, та колись зустрічалася із обвинуваченим.

Також в залі суду повторно свідчили друзі обох хлопців. Вони розповідали, що напругу у відносинах Едгара та Михайла відчували, проте прямих конфліктів не спостерігали. Згадували лише про ситуацію в бані, коли Едгар Бішко взяв із собою ніж.

На цьому засідання закінчили,оскільки не всі свідки, заявлені стороною захисту обвинуваченого, з’явилися до зали суду. Наступне відбудеться 16 серпня о 10 ранку.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...