На Закарпатській митниці зупинено переміщення набоїв

липня 22 / 2019

Сьогодні, працівники митного посту «Солотвино» Закарпатської митниці ДФС завадили іноземцю вивезти 25 набоїв для нарізної зброї.

Громадянин Австрії намагався незаконно перемістити через митний кордон України без дозвільних документів 20 набоїв для нарізної зброї калібру 5,3мм, трьох набоїв калібру 7,9 мм та двох набоїв без встановлення калібру з маркуванням на гільзі.

Набої переміщувались іноземцем у легковому автомобілі «MERCEDES BENS» з реєстраційним номерним знаком республіки Австрії. Вони знаходилися у речовому ящику передньої панелі в картонній коробці та у боковині лівої передньої дверці, доступ до них нічим не ускладнювався. Водночас, іноземець визнав набої своєю власністю.
На Закарпатській митниці зупинено переміщення набоїв

Фахівці Закарпатської митниці ДФС зазначають, що відповідно до п. 8.1 Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21.08.1998 №622 – дозвільна система, що здійснюється органами внутрішніх справ, поширюється на бойову нарізну воєнних зразків зброю або виготовлену за спеціальним замовленням, охолощену, навчальну, несучасну стрілецьку, спортивну, мисливську нарізну і гладкоствольну вогнепальну зброю, бойові припаси до цих видів зброї, пневматичну зброю, пристрої та зазначені патрони, холодну зброю, що належать підприємствам, установам, організаціям та громадянам.

На момент переміщення через митний кордон України у громадянина були відсутні будь-які дозвільні документи до набоїв для зброї у кількості 25 штук. Тож безпосередні предмети порушення митних правил – набої – митницею вилучено.
На Закарпатській митниці зупинено переміщення набоїв

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...