Під час перевірки Закарпатського облавтодору фахівці управління держпраці зафіксували понад 200 порушень

липня 20 / 2019
Під час перевірки Закарпатського облавтодору фахівці управління держпраці зафіксували понад 200 порушень
Днями завершилась планова перевірка Державного підприємства «Закарпатський облавтодор», яку проводили фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області.

Основне питання, що вивчалося, – стан дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та гігієни праці.

У ході контрольного заходу були перевірені понад 30 виробничих об’єктів цього підприємства, на яких загалом виявили понад 200 порушень. Частина з них стосувалася неналежного ведення документації з охорони праці, відсутності попереджувальних знаків на території, документів дозвільного характеру або прострочення деяких з них. На багатьох об’єктах експлуатувалася техніка та механізми без відповідного огородження частин, що обертаються.

Окремі виробничі об’єкти не отримали дозволи та декларації на роботи підвищеної небезпеки, а до виконання цих робіт були допущені особи, які не пройшли відповідне навчання.

За результатами планової перевірки відбулася підсумкова нарада з керівним та інженерно-технічним складом підприємства, на якій фахівці Управління Держпраці вказали на виявлені порушення і обговорили причини їх виникнення. З метою створення безпечних умов праці керівництву видано припис для обов’язкового усунення цих недоліків, а посадових осіб, що їх допустили, притягнуто до адмінвідповідальності.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...