Поліція Закарпаття документує можливі порушення виборчого законодавства у «день тиші»

липня 20 / 2019
Поліція Закарпаття документує можливі порушення виборчого законодавства у «день тиші»


Сьогодні, у переддень виборів, у так званий день тиші заборонена будь-яка агітація, повязана з виборчим процесом. Однак у поліцію надходить інформація про можливі порушення, яка ретельно перевіряється.

Так, станом на 13-ту годину, в журнал Єдиного обліку внесено 5 повідомлень про можливі порушення. Складено один адмінпротокол.

У Хустський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що в селах Копашнево, Нанково та Нижнє Селище розміщені бігборди з виборчою агітацією. Дана інформація перевіряється.

У поліцію Берегова надійшло повідомлення про те, що на одній з вулиць міста розміщено плакат одного з кандидатів. Інформація підтвердилася, на власника приміщення, де був вивішений агітаційний плакат, складено адміністративний протокол за ст.212-10 КУпАП (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації).

У поліцію міста Хуст надійшло повідомлення про те, що одна з автобусних зупинок міста обклеєна листівками з виборчою агітацією. За даним фактом триває перевірка.

У поліцію Ужгорода надійшло повідомлення від місцевого жителя про те, що в одній з крамниць міста відбувається підкуп виборців. Дану інформацію перевіряють правоохоронці.

В Хустський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що в селі Іза вздовж дороги розміщені плакати з виборчою агітацією. Дана інформація перевіряється.

Поліція краю закликає громадян повідомляти на спецлінію 102 інформацію про можливі порушення виборчого законодавства. Нагадаємо, що за такі правопорушення передбачено як кримінальну, так і адміністративну відповідальність.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...