Закарпатські митники завдали державі збитків на понад півмільйона

липня 19 / 2019
Закарпатські митники завдали державі збитків на понад півмільйона
Посадовців Закарпатської митниці ДФС викрито на масштабних зловживаннях, які завдали державі збитків на 540 тисяч гривень. Про це повідомила пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Наразі встановлено, що працівники митниці налагодили механізм отримання неправомірної вигоди від суб’єктів підприємницької діяльності під час митного оформлення експортних операцій. Так, упродовж 2017-2019 років у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС одним із українських підприємств здійснено 10 операцій з експорту виробів з металу. Співробітниками ДФС, за результатами проведеної внутрішньої перевірки щодо однієї такої операції, скеровані матеріали до правоохоронних органів, проте не взято до уваги 9 аналогічних.

За інформацією пресцентру СБУ, для хилення від сплати експортного мита суб’єктами господарювання посадові особи здійснювали митне оформлення товару під іншим кодом УКТ ЗЕД (Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності). За попередніми оцінками, протиправна діяльність посадовців митниці завдала збитки державі в розмірі близько п’ятсот сорока тисяч гривень.
Закарпатські митники завдали державі збитків на понад півмільйона

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до незаконних дій. Заходи з викриття зловмисників проводились спільно з Державним бюро розслідувань під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...