Брата й сестру, котрі вбили власну матір, засудили кожного до 14 років в'язниці

червня 03 / 2019
Брата й сестру, котрі вбили власну матір, засудили кожного до 14 років в'язниці


3 червня Хустським районним судом підтримано позицію ювенального прокурора та визнано винними двох мешканців м. Хуст – брата та його неповнолітню сестру в умисному вбивстві їх рідної матері та кожного засуджено до 14 років позбавлення волі.

На момент скоєння злочину, брату саме виповнилось 18 років, молодшій сестрі – 15. Злочин вони скоїли у лютому 2017 року в м. Хуст.
Вбивство обвинувачені детально спланували. Так, в ході судового розгляду прокурором доведено, що дочекавшись, поки засне мати, вони ножем та дерев’яною качалкою нанесли їй серію ударів. Отримані рани стали причиною смерті жінки.

В подальшому обвинувачені загорнули тіло вбитої жінки в покривало та винесли до річки на околиці м. Хуст, що майже за 3 км від їх будинку.

Мотивом для скоєння вбивства стала крадіжка, скоєна сестрою у 2016 році. Мати хотіла звернутись до правоохоронців аби повідомити про цей злочин.

Заслухавши доводи сторін обвинувачення і захисту, суд визнав обвинувачених винними в умисному вбивстві, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (п.12 ч.2 ст.115 КК України).

Крім того, прокурором доведено вину неповнолітньої обвинуваченої у вчиненні крадіжки, яка стала мотивом вбивства (ч.1 ст.185 КК України).

Відтак обвинувачених засуджено до 14 років позбавлення волі кожного.

Також, судом частково задоволено позов потерпілого – чоловіка загиблої жінки, в частині стягнення з кожного обвинуваченого по 400 тис грн. моральної шкоди завданої злочином.

Обвинувачені, за клопотанням прокурора утримуються під вартою без можливості внесення застави.

Наразі вирок суду ще не набрав законної сили, оскільки триває строк наданий на його апеляційне оскарження, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар