На Закарпатті власник еко-курорту побив канадського інвестора (ФОТО)

квітня 24 / 2019
На Закарпатті власник еко-курорту побив канадського інвестора (ФОТО)
23 квітня на Закарпатті, у селі Ізки Міжгірського району, власник еко-курорту “Ізки” Андрій Бойко побив канадського інвестора Віктора Христича.

Про таке повідомляє гендиректор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. За цим фактом, зазначає він, написано заяву до правоохоронних органів та повідомлено Посольство Канади в Україні.

Як розповів О. Дорошенко, «Віктор Христич після вдалої розбудови міжнародного бізнесу вирішив будувати його і в Україні.

Працюючи як самостійно, так і допомагаючи посольству Канади в Україні, проводив постійні переговори з канадським бізнесом щодо інвестицій. У селі Ізки планувалось побудувати IT-village, в якому будуть працювати як українськи, так і закордонні спеціалісти IT-галузі. Але його плани погано узгоджувались із поглядами місцевих бізнесменів, особливо Андрія Бойко (власник еко-курорту «Ізки» — ред.), оскільки еко-курорт сам став осередком забруднення через постійний злив стічних вод напряму в горну річку.

Через це вчора зранку власник еко-курорту вдарив Віктора Христича, який пив каву біля ресторану. Після того почав стверджувати, що йому нічого не буде через те, що він вирішить усі питання, як із правоохоронцями, так і з місцевою владою. На вчорашню заяву про звільнення губернатора Закарпаття Генадія Москаля він явно не розраховував. Вчора громадянин Канади написав заяву до поліції, повідомив Посольство Канади, яке взяло справу під свій контроль, і зараз знаходиться в місцевій лікарні через струс мозку та гематому. За словами поліціянта, Віктор — уже четвертий постраждалий від рук місцевого князька, але жителі села відмовляються писати заяву через страх».

Офіційних повідомлень від поліції щодо інциденту наразі немає.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...