Суд закрив справу про крадіжку сейфу на Виноградівщині (ВІДЕО)

квітня 13 / 2019
Суд закрив справу про крадіжку сейфу на Виноградівщині (ВІДЕО)


Справу про вкрадений сейф у Виноградівському районі через два місяці судових тяганин нарешті закрили. У лютому жителя села Кушниця обвинуватили у тому, що він буцімто вкрав сейф у жінки із села Онок Виноградівського району.

У судовій залі родина Сньозик та їхній адвокат вимагають зняти обвинувачення про підозру у викраденні сейфу Іваном Сньозиком. Адвокат Ігор Фатула вкотре наводить докази невинуватості свого клієнта, адже серед них відеоматеріали та покази свідків. Додає, якщо з їхньої сторони свідки були опитані, то зі сторони потерпілих – ні. Експертизи, які треба було призначити на початку слідства, призначили через півтора місяці після вчинення злочину. Це наштовхує на думку про навмисне затягування справи, каже Ігор Фатула.

В ході судового засідання прокурор запропонував продовжити термін запобіжного заходу для Івана Сньозика. Чоловік хоч і знаходиться вдома, та не має права виїзджати за кордон. А заробітки за кордоном – основний спосіб заробітку в цій родині.

Який мотив мала їхня знайома, яка обвинуватила чоловіка у крадіжці, Іван Сньозик тільки здогадується. Та каже, що, скоріше за все, жінка інсценувала крадіжку, аби втримати біля себе громадянина Чехії, з яким проживає у громадянському шлюбі.

Яке рішення прийняв суддя, родина дізналась вже наступного ранку. Нашій редакції повідомили, що підозру про крадіжку зняли, а відповідно – їм потроху вдасться повернутися до нормального життя.

Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар