Закарпатець, обвинувачений у наркоторгівлі, залишиться під вартою

квітня 03 / 2019
Закарпатець, обвинувачений у наркоторгівлі, залишиться під вартою


8-го березня у Мукачеві правоохоронці затримали групу осіб, яких підозрюють у торгівлі наркотиків. Майже одразу суд обрав їм запобіжний захід. Адвокат одного з них подала апеляцію, мовляв, тримання під вартою та майже 1 млн грн застави – несправедливі.

У збуті наркотиків в особливо великих розмірах підозрюють 9-х закарпатців. Спецоперацію з їх затриманням «силовики» провели ще 8-го березня. Тоді ж суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з можливістю внести заставу на загальну суму понад 4,5 млн грн. Для одного з підозрюваних сума застави сягає майже мільйона гривень. Сторона захисту в апеляційному позові просить домашній нічний арешт.

Прокурор – заперечує. Мовляв, є ризики, що чоловік і далі продовжить приторговувати наркотиками. У результаті негласних слідчих дій, а також під час затримання угрупування, полісмени знайшли речові докази причетності до наркоторгівлі. До того ж , чоловік вже був судимий за наркотики.

Зрештою, суд залишає ухвалу першої інстанції без змін. Адвокат стверджує, що істотних доказів причетності її підзахисного не має. А сплатити таку суму застави родина не має змоги.
Чоловік знаходиться під вартою. Йому загрожує до 12 років тюрми.

Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...