Уже не суддя: САП вручила підозру в отриманні хабаря рахівському судді

березня 25 / 2019
Уже не суддя: САП вручила підозру в отриманні хабаря рахівському судді
Сьогодні, 25 березня, керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким повідомлено про підозру впійманому на хабарі судді Рахівського районного суду Закарпатської області. Про це повідомляє сайт УНН - Українські Національні Новини з посиланням на прес-службу Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Суддя Рахівського районного суду Закарпатської області за 10 тис. доларів погодився розглянути на користь заявника цивільну справу про стягнення боргу.

Судді інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, тобто одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах третьої особи дії з використанням наданого йому службового становища.

До суду скеровано клопотання про обрання судді запобіжного заходу та клопотання до Вищої ради правосуддя – про тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя.

Нагадаємо, раніше Рахівський районний суд спростував інформацію ЗМІ про затримання судді Рахівського районного суду Івана Тулика, проте підтвердив факт обшуків.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...