Вночі конфлікт зі стріляниною в Ужгороді підняв на ноги всю поліцію

лютого 27 / 2019
Вночі конфлікт зі стріляниною  в Ужгороді підняв на ноги всю поліцію
26 лютого, близько 10:00, на лінію "102" надійшло повідомлення про незаконне проникнення до закладу громадського харчування в Ужгороді. Йшлося зокрема і про можливу стрілянину на місці події. За викликом виїхали інспектори Управління патрульної поліції Закарпатської області, слідчо-оперативна група та керівництво Ужгородського відділу поліції.

На місці встановлено, що між власником приміщень, а саме банківською установою, і орендарем території виник конфлікт. Причина – непорозуміння з приводу укладеної між сторонами угоди. За попередньою інформацією, власники приміщень замінили замки на об'єкті, чим унеможливили для орендаря доступ до приміщень. Внаслідок цього виникла сварка і штовханина. Було викликано охорону, зі сторони якої пролунали постріли.

Станом на тепер на місці працює поліція. Обом сторонам конфлікту наголосили на неприпустимості вчинення порушень громадського порядку та хуліганських дій. Оскільки інцидент носить цивільно-правовий характер, сторонам конфлікту рекомендували звернутися з відповідними заявами до суду, а з приводу пошкодження майна та можливого вчинення хуліганських дій, поліція проводить перевірку.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...