На Закарпатті поліція затримала прикордонника за організацію «зеленого коридору» для нелегальних мігрантів та контрабанди тютюнових виробів

лютого 27 / 2019
На Закарпатті поліція затримала прикордонника за організацію «зеленого коридору» для нелегальних мігрантів та контрабанди тютюнових виробів
Оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області викрили у корупційній діяльності інспектора Мукачівського прикордонного загону. За певну грошову винагороду організовував безперешкодний перетин кордону нелегальними мігрантами, а також незаконне переправлення до країни ЄС тютюнових виробів.

За даним фактом слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

В межах досудового розслідування було встановлено, що за вирішення питання щодо безперешкодного перетину кордону двома нелегальними мігрантами та «провідником» з 9 ящиками тютюнових виробів прикордонник вимагав 1300 доларів США неправомірної вигоди. 800 доларів США - за мігрантів та 500 доларів США за тютюновий вантаж.

Крім того, останній навіть зазначив на який прикордонний знак потрібно орієнтуватись і в який період часу, щоб безперешкодно перетнути кордон.

26 лютого, в Ужгороді працівники Управління захисту економіки в Закарпатській області Національної поліції, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові за процесуального керівництва Військової прокуратури Західного регіону України затримали прикордонника. За свою «роботу» він одержав 1300 доларів США «винагороди».

Предмет неправомірної вигоди вилучено у фігуранта із кишені форменого одягу. Під час досудового розслідування буде перевірятись причетність фігуранта до інших фактів організації каналу переправлення нелегальних мігрантів та тютюнових виробів по межі кордону до Угорщини.

Наразі тривають процесуальні заходи. Інспектора прикордонного загону затримано у порядку статті 208 КПК України.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...