В Хусті неадеквати на автівці знищили чергові деревцята сакури (ФОТО)

лютого 10 / 2019
В Хусті неадеквати на автівці знищили чергові деревцята сакури (ФОТО)
У місті над Тисою чергові дерева сакури стали жертвою чиїхось недобрих намірів. Світлини та відео, на яких чітко видно вщент знищені дерева по вулиці Волошина, вивернуті з корінням, надіслали «Дзеркалу Закарпаття» жителі Хуста.

Судячи з фото, «автором» наруги над деревами був водій авто. Про це свідчать чіткі сліди від автомобільних шин та рамка від номерного знаку.

Чи то пройти, чи проїхати із-за дерев не міг, однак, скоріш за все, скоєно наругу над зеленими насадженнями не зовсім у тверезому стані. Правоохоронці, які приїхали зафіксувати акт вандалізму, звертаються до небайдужих хустян, які були свідками наруги над деревцятами, повідомити інформацію на 102, щоб притягнути винних до відповідальності.

До слова, кілька років тому, за сприяння мецената Степана Деркача, ним разом із командою було висаджено більше 400 деревцят італійських сакур.

Загалом, із 2011 року через неадекватів місто Хуст втратило більше 200 деревцят японської вишні.

Свідома громадськість неодноразово звертається до земляків через соціальну мережу Фейсбук, апелюючи до їх совісті бережно ставитися до всього, що робить місто привабливим, милує око туристів та гостей.

До слова, винагорода у 5000 грн. чекає очевидця, який надасть правдиву інформацію про нелюдів, які знищили дерева сакури
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар