Російського терориста затримали в Ужгороді (ФОТО)

лютого 08 / 2019
Російського терориста затримали в Ужгороді (ФОТО)
Іноземця виявили на одній з вулиць околиці Ужгорода.
Учора ввечері прикордонники Чопського загону спільно з оперативниками Західного регіонального управління Держприкордонслужби та співробітниками Служби безпеки України затримали громадянина Російської Федерації, що незаконно перебував на території України.

Іноземця виявили на одній з вулиць околиці Ужгорода.

Росіянин не мав при собі документів, які б могли посвідчити його особу та підтвердити законність перебування на території нашої держави. Відтак, його затримали та доставили у відділ прикордонної служби «Ужгород» з метою з’ясування обставин правопорушення.

Під час проведення перевірочних заходів встановлено, що 45-річний уродженець Дагестану уже потрапляв у поле зору правоохоронців. У 2016 році він притягався до кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї та боєприпасів. За інформацією оперативників, іноземець також, можливо, причетний до терористичної діяльності.

Наразі правопорушникапомістили у відділення тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Він відповідатиме перед законом за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду». Разом з цим, правоохоронці перевіряють причетністьзатриманого до скоєння інших правопорушень, повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...