Прикордонникам Чопського загону іноземець пропонував хабар (ФОТО)

лютого 05 / 2019
Прикордонникам Чопського загону іноземець пропонував хабар (ФОТО)


Затриманий йорданець намагався відкупитись від прикордонників хабарем, повідомила прес-служба Чопського прикордонного загону.

Іноземця, що перебував у контрольованому прикордонному районі без жодних документів, затримали учора вранці військовослужбовці Чопського загону. Прикордонний наряд спільно зі співробітником Нацполіції зупинив чоловіка з метою перевірки документів. Останній назвався громадянином Йорданії та стверджував, що навчається в одному з вишів Ужгорода. Однак іноземець ніяк не зміг це підтвердити, як і законність свого перебування на території України.

Прикордонникам Чопського загону іноземець пропонував хабар (ФОТО)


Іноземця затримали в адміністративному порядку з метою встановлення особи та обставин правопорушення. Під час складання матеріалів адміністративної справи за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду», йорданець намагався відкупитися від прикордонників за допомогою хабаря. За не притягнення його до відповідальності іноземець запропонував прикордонному наряду грошові кошти у розмірі 5000 гривень. Правоохоронці від неправомірної винагороди відмовилися та доповіли про інцидент керівництву. Тепер чоловікові доведеться відповісти ще й за вчинення злочину, передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...