На Закарпатті розглядають справу працівниці «Ощадбанку», звинуваченої у шахрайстві щодо пенсіонерів

грудня 11 / 2018
На Закарпатті розглядають справу працівниці «Ощадбанку», звинуваченої у шахрайстві щодо пенсіонерів
Розпочато розгляд справи щодо працівниці банку, потерпілими визнано понад десять власників карток.

Розпочато судовий розгляд справи за обвинуваченням громадянки С., провідного економіста (виконання функцій хол-менеджера) однієї з філій Закарпатського обласного управління ПАТ «Ощадбанк», у вчиненні шахрайських дій, внаслідок яких пенсіонери району не дорахувались коштів на своїх банківських картках, повідомляє прес-служба суду.

Обвинувальний акт щодо С. надійшов до суду 16 липня цього року і був призначений до підготовчого судового засідання на 23 серпня 2018 року, однак фактично підготовка справи до судового розгляду завершилась тільки 7 листопада 2018 року через відкладення на підставі клопотання захисника та у зв’язку із заявленням відводу судді, у провадженні якого перебуває справа.

Під час підготовки до судового розгляду судом винесено ухвали про відмову обвинуваченій С. у задоволенні клопотання про залучення додаткового захисника в порядку надання безоплатної правової допомоги та про відмову стороні захисту в задоволенні клопотання про повернення обвинувального акту прокурору, судовий розгляд справи призначено на 16 листопада 2018 року.

16 листопада 2018 року, за клопотанням захисника, оголошено перерву в судовому розгляді ще на 3 тижні.

Матеріали досудового слідства, обсяг яких становить тринадцять томів, кількість інкримінованих кримінальних правопорушень (частина третя статті 190 (Шахрайство) , частина третя статті 200 (Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення), частина третя статті 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження), частина четверта статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), частина друга статті 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку), частина перша статті 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України) та 1 година 22 хвилини часу, протягом якого прокурор зачитувала обвинувальний акт, дають підставу вважати вказану справу однією з найбільш складних, що перебувають на розгляді в Міжгірському райсуді Закарпатської області, та такою, що викликає суспільний інтерес.

Обвинувачена не визнає своєї вини. У разі доведення її в суді громадянці С. загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до восьми років.

Наступний судовий розгляд справи відбудеться 10 січня 2019 року.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар