На Іршавщині поліція закрила незаконний ігровий зал

грудня 07 / 2018
На Іршавщині поліція закрила незаконний ігровий зал
Поліцейські разом з представниками громадськості під час проведення відпрацювання у населених пунктах Іршавського району отримали інформацію щодо надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу у селі Кушниця.

Під час проведення обшуку за ухвалою Іршавського районного суду у колишньому приміщенні торгового комплексу споживчого товариства у селі Кушниця правоохоронці виявили та вилучили вісім моніторів та п’ять системних блоків, які незаконно використовувалися з метою здійснення гри. Вилучену апаратуру направлено на експертизу.

Як прокоментував начальник Іршавського відділення поліції майор Василь Негря, саме завдяки співпраці з громадськістю було задокументовано даний факт протиправної діяльності та розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом). Такі дії караються штрафом від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Правоохоронці й надалі будуть проводити заходи, спрямовані на виявлення та документування незаконного грального бізнесу на території району.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...