Поліція попереджає про кримінальну відповідальність за порушення громадського порядку під час проведення масових заходів

листопада 17 / 2018
Поліція попереджає про кримінальну відповідальність за порушення громадського порядку під час проведення масових заходів


На Закарпатті на 19 листопада анонсовано проведення масових заходів у кількох районах області. Поліція попереджає, що у разі незаконних дій правоохоронці діятимуть згідно чинного законодавства й притягатимуть винних до передбаченої Законом відповідальності.

На понеділок, 19 листопада, на Закарпатті анонсовано проведення масових акцій у кількох населених пунктах області. Зокрема в Нижніх Воротах на Воловеччині, в Дубриничах на Перечинщині та в селі Ділове на Рахівщині.

Керівництво Головного управління Національної поліції в Закарпатській області попереджає громадян, які вдаватимуться до незаконних дій, про передбачену за це відповідальність.

Нагадаємо, що ст.279 Кримінального кодексу України передбачає за блокування транспортних комунікацій відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправні роботи на строк до 2 років, арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років. Якщо ж такі дії призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків, то закон передбачає за це позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Поліція Закарпаття закликає громадян зберігати спокій та утриматися від участі в акціях, які дестабілізують суспільно-політичну та економічну ситуацію в краї. Сподіваємося на традиційну мудрість та толерантність закарпатців.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...