Ужгородець обікрав сім машин, розбивши скло свічкою запалювання

жовтня 16 / 2018
Ужгородець обікрав сім машин, розбивши скло свічкою запалювання


За грабіж та серію крадіжок майна з автомобілів ужгородця засуджено до 4,3 років ув’язнення, повідомила прес-служба прокуратури області.

Ужгородським міськрайонним судом до чотирьох років і трьох місяців позбавлення волі засуджено 21-річного місцевого мешканця, який восени 2017 року здійснив серію крадіжок майна з автомобілів їх власників та скоїв грабіж у м. Ужгороді. Прокурором на підставі зібраних під час досудового розслідування доказів доведено в суді вину чоловіка у вчинені семи крадіжок. Майно з автівок засуджений викрадав розбивши скло автомобільною свічкою запалювання. Окрім того, встановлено і доведено, що у грудні 2017 року чоловік вирвав у жінки, яка прямувала на роботу її сумку з особистими речами.

Злочинні дії ужгородця кваліфіковано за ч.2 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена повторно) та ч.2 ст.186 КК України (грабіж, вчинений повторно).

Суд визнав чоловіка винним у всіх інкримінованих йому злочинах і призначив покарання у вигляді чотирьох років і трьох місяців позбавлення волі. Наразі вирок суду ще не вступив у законну силу.
Категорія : Кримінал


загрузка...