У закарпатців вилучають велику кількість зброї та вибухівки (ФОТО)

жовтня 02 / 2018
У закарпатців вилучають велику кількість зброї та вибухівки (ФОТО)


За вересень поліція вилучила з незаконного обігу 20 одиниць вогнепальної зброї. Загалом з обігу правоохоронці вилучили: один РПГ, 5 гвинтівок, 12 пістолетів, 2 обрізи, 8 гранат, 903 набої та 2 травматичні пістолети.

За всіма цими фактами підрозділи кримінальної поліції Закарпаття повідомили 33 підозри, ще 7 підозр – на рахунку дільничних офіцерів поліції та груп реагування патрульної поліції. Співробітники поліції Закарпаття провели 25 результативних обшуків, під час яких виявляли зброю чи набої до неї.

Справу по оперативній закупці зброї поліція вже направила до суду. В першій половині вересня в рамках досудового розслідування кримінального провадження працівниками управління карного розшуку та слідчого управління ГУНП проведено оперативну закупівлю в селі Косино, Мукачівського району. Підозрюваний збув особі за 2 160 грн. 120 набоїв. Окрім того, під час санкціонованого обшуку за місцем проживання останнього, працівниками поліції виявлено та вилучено ще 40 патронів та пістолет Макарова, в якому заходились два набої.
В Ужгороді співробітники кримінальної поліції спільно з представниками управління служби безпеки України в Закарпатській області викрили ужгородця, котрий підготував для продажу набої. Правоохоронці встановили, що 53-річний іноземець, який проживає в Ужгороді, домовився продати 129 набоїв. Правоохоронці знайшли і сховок підозрюваного. Звідти вилучили понад 250 набоїв та пристрій, схожий на ручний протитанковий гранатомет. За фактом відкрили ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами.

Найбільше кримінальних справ за фактами незаконного поводження зі зброєю відкрили в Мукачівському відділі поліції – 4. Правоохоронці вилучили з обігу гранату та патрони.

По 3 провадження відкрили співробітники Ужгородського відділу поліції та Міжгірського та Рахівського відділень. Крім набоїв, силами цих правоохоронців з обігу вилучено обріз, численні пістолети та карабін.

У закарпатців вилучають велику кількість зброї та вибухівки (ФОТО)
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...