У справі щодо резонансного вбивства в Мукачеві допитали свідків (ФОТО)

вересня 25 / 2018
У справі щодо резонансного вбивства в Мукачеві допитали свідків (ФОТО)


Триває розгляд у справі резонансного вбивства 27-річного мукачівця Михайла Глеби. На попередніх слуханнях за вже встановленим раніше порядком розгляду справи вже допитали потерпілу та вивчили наявні письмові, відео- і аудіодокази. Після майже двомісячної паузи у залі Мукачівського міськрайонного суду розпочали допит свідків.

24 вересня відбулося чергове слухання у справі резонансного вбивства мукачівця Михайла Глеби. На попередніх слуханнях за вже встановленим раніше порядком розгляду справи вже допитали потерпілу та вивчили наявні письмові та відео і аудіо докази. Почали допит свідків. За чинним законодавством, спершу допитували свідків сторони обвинувачення. Щоб надати свої свідчення, до суду з’явилися товариші загиблого та обвинуваченого. Свідки розповіли, що товаришували з обома юнаками.

Як стало відомо, прямих конфліктів між хлопцями не було. Але все ж таки напругу у відносинах помічали. Обоє хлопців свого часу зустрічалися із однією дівчиною. І як кажуть свідки, обвинувачений не міг змиритися із втратою коханої. Намагався її повернути, тому часто з’являвся у місцях, де та проводила час із загиблим Михайлом Глебою.

Кожного свідка питали про ситуацію, яка сталася перед Новим роком. Хлопці щонеділі збиралися компанією у бані. Одного разу на зустрічі не були присутні загиблий Михайло та його подруга. Проте обвинувачений традиційно прийшов до компанії. І того дня товариші знайшли у нього ніж. Свідки дали різні свідчення про реакцію обвинуваченого на питання, для чого йому ніж.

Суддя та прокурор розпитували, чи хтось запам’ятав, як виглядав ніж, зокрема про його лезо. Чи міг ніж бути предметом скоєння вбивства – питання. Проте вже на цьому тижні допитають решту свідків і залишиться лише кілька етапів, щоб дізнатись, хто ж все таки винний у страшній трагедії та яке покарання на нього чекає.

Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...