Викладача з Міжгір’я судитимуть за хабар у 2600 гривень

вересня 18 / 2018
Викладача  з Міжгір’я судитимуть за хабар у 2600 гривень
Викладача Міжгірського медичного коледжу судитимуть за отримання неправомірної вигоди. Міжгірським відділом Хустської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт, повідомила прес-служба прокуратури області.

Встановлено, що викладач Міжгірського медичного коледжу не виставляла студентам коледжу підсумкові оцінки зі свого предмету та вимагала від них гроші, погрожуючи їм непереведенням на наступний навчальний курс. В подальшому, знаходячись в аудиторії медичного коледжу, підозрювана одержала від студентки частину попередньо обумовленої неправомірної вигоди у розмірі 2600 грн.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП України в Закарпатській області за процесуальним керівництвом Міжгірського відділу Хустської місцевої прокуратури. Згідно з санкцією ч. 3 ст. 368 КК України (отримання неправомірної вигоди службовою особою), підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...