У Закарпатській облраді засідали три профільні комісії (ФОТО)

травня 16 / 2017
У Закарпатській облраді засідали три профільні комісії (ФОТО)


У вівторок, 16 травня, постійні профільні депутатські комісії розпочали вивчати матеріали другого пленарного засідання сьомої сесії облради. Так, свої засідання провели наступні комісії: з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації, яку очолює Чаба Пейтер, з питань охорони здоров’я, яке провів заступник голови комісії Василь Скрип, а також з питань екології та використання природних ресурсів, де головою Оксана Біров.

Найперше обговорили депутати проекти рішень з профільних питань. До прикладу, комісія з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації розглянула два проекти : «Про хід виконання Програми розвитку транскордонного співробітництва Закарпатської області на 2016–2020 роки» та «Про хід виконання Програми формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу та залучення іноземних інвестицій у Закарпатську область на 2016–2020 роки. З цих питань інформувала по суті Мойш-Шіман Рената Василівна – начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва ОДА та дала вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.

Депутати підтримали проекти рішень, бо, за їх словами, саме транскордонне співробітництво сприяє європейській інтеграції та об’єднанню громад,підвищує їх конкурентоспроможність.

Відтак, депутати розглянули проекти рішень, що стосувалися нових галузевих програм, зокрема, «Про Програму із благоустрою населених пунктів Закарпатської області на 2017 – 2020 роки», «Про Антикорупційну програму Закарпатської обласної державної адміністрації на 2017 рік», затвердження звітів з виконання низки обласних програм у сфері медицини, транскордонного співробітництва, освіти, оздоровлення та відпочинку дітей, реформування системи закладів для дітей-сиріт, розвитку національних меншин, архівної справи, підтримки ЗМІ та творів місцевих авторів тощо.

Також уважно проаналізували комісії проекти рішень з майнових питань та про надра. Обговорили обласні обранці і зміни та доповнень до раніше ухвалених галузевих програм, зокрема, до Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2017 рік, до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2017 – 2020 роки та ін.

У ході свої роботи депутати висловили чимало пропозицій, зауважень і доповнень до пропонованих матеріалів і проектів рішень. Вони , звісно, будуть узагальнені та запропоновані до розгляду президії обласної ради, яка запланована на 22 травня.

У засіданнях постійних комісій взяли участь перший заступника голови обласної ради Йосип Борто, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, керівники департаментів та управлінь ОДА.
У Закарпатській облраді засідали три профільні комісії (ФОТО)

У Закарпатській облраді засідали три профільні комісії (ФОТО)

У Закарпатській облраді засідали три профільні комісії (ФОТО)
Категорія : Бізнес


Loading...
загрузка...