У Виноградові відбудеться відкрита дегустація вин в рамках традиційного фестивалю "Угочанська лоза"

травня 01 / 2018
У Виноградові відбудеться відкрита дегустація вин в рамках традиційного фестивалю "Угочанська лоза"

Першого травня у місті Виноградів відбудеться відкрита дегустація сонячних напоїв, поданих на конкурс в межах фестивалю виноградарів-виноробів «Угочанська лоза». На території готельно-розважального комплексу «Чорна гора» переможців визначатимуть професійні дегустатори із Закарпаття, а також сомельє з Угорщини та Франції. За роботою експертів дегустаційної комісії зможуть спостерігати і самі винороби, і туристи. Гості матимуть унікальну можливість першими скуштувати кращі вина фестивалю, крім того тут пригощатимуть і сирною продукцією.

Нагадаємо, 6 травня у м. Виноградів на території парку Перені пройде традиційний фестиваль виноградарів-виноробів "Угочанська лоза". Протягом дня в парку триватиме експозиція «Сільських дворів» та виставка-продаж кращої виноробної продукції. В амфітеатрі лунатиме жива музика від автентичних фольклорних колективів, працюватиме дитяче містечко з атракціонами, тематичні фотозони. Урочистому відкриттю передуватиме святкова театралізована хода центральними вулицями міста.

Напередодні, 5 травня, в межах фестивалю «Угочанська лоза» відбудеться екскурсія вузькоколійним потягом «Винний шлях Боржавською вузькоколійкою». Гостей на зупинках від Виноградова до с. Шаланки чекатимуть розваги фольклорних колективів, а також дегустація продукції місцевих виноробів.
Категорія : Анонси


Loading...
загрузка...