Конкурс юних журналістів стартував на Закарпатті

березня 16 / 2018
Конкурс юних журналістів стартував на Закарпатті

Закарпатська обласна організація Національної спілки журналістів України започаткувала творчий конкурс для учнів старших класів всіх шкіл Закарпатської області (9-11 кл.) під назвою «Закарпаття очима юного журналіста».

Метою вказаного творчого конкурсу є формування у підлітків, що бажають розвиватися та удосконалювати знання в галузі журналістики професійних навичок та умінь у медійній сфері.

Конкурсні матеріали надсилаються до організаційного комітету на адресу ЗОО НСЖУ: Київська набережна, 18, м. Ужгород, Закарпатська область, 88018 з 15 березня і не пізніше 15 травня п.р. або на електронну адресу zakspilka@gmail.com із зазначенням «На конкурс «Закарпаття очима юного журналіста».

Окрім цього необхідно наголосити, що є надзвичайно важливим для майбутніх конкурсантів, за результатами вказаного творчого конкурсу, кафедра журналістики ДВНЗ «УжНУ» клопотатиме перед керівництвом та приймальною комісією УжНУ про прирівняння робіт переможців конкурсу до обов’язкового іспиту «творчий конкурс» та звільнення від нього при вступі на спеціальність «журналістика» до ДВНЗ «УжНУ» у 2018 році.
Категорія : Анонси


Loading...
загрузка...