10 вересня у Боздоському парку пройде традиційне ужгородське сімейне свято «ВЕЛОЛІДЕР»

вересня 07 / 2022

Велозмагання відбудуться уже вдесяте. До участі запрошуються всі охочі містяни та гості міста від 3 до 12 років (які не мають протипоказань до занять спортом). Початок о 10:30.

Змагання проводитимуться окремо серед дівчат та хлопців у вікових категоріях у чотирьох локаціях: «Садок» (3-6 років); «Школа їзди» (9-12 років), «Крос-кантрі» (7-12 років).

Реєстрація буде відкритою на місці старту з 8:45 до 10:30. Ознайомитися із деталями заходу можна за посиланням https://www.facebook.com/groups/veloclublider/

Учасники отримують:

- стартовий номер учасника змагань;

- обслуговування лікаря та суддів;

- запрошення для занять в Велоклуб «Лідер»;

- незабутню атмосферу спілкування та змагання!

Традиційно на переможців та призерів чекають нагороди і призи.

Велозмагання проводять у межах відзначення Дня міста Ужгорода та Дня фізичної культури та спорту в Україні; для формування традицій активного сімейного відпочинку; залучення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час велопрогулянок містом; порушення питання розбудови вело-інфраструктури та формування велокультури в місті; залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом; пошуку талановитих дітей та підлітків, подальшого залучення для систематичних занять велоспортом.

Організатори: КОДЮСШ «Спартак», ГО «Велосипедно-туристичний клуб «ЛІДЕР» за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, ВПГО «НОК України» в Закарпатській області, а також спонсорів і партнерів.
Категорія : Анонси


Залишити Коментар