З нагоди Міжнародного дня захисту прав жінок і міжнародного миру в Ужгороді проведуть круглий стіл, відкриту лекцію та вільну екскурсію містом

березня 02 / 2021

За підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації, у рамках відзначення Міжнародного дня захисту прав жінок і міжнародного миру заплановано низку заходів.

1 березня у соціальних мережах Facebook, Instagram, TikTok та на інших платформах стартував тижневий флешмоб з хештегами #НеСвятоКвітів #НеСвятоВесни. Челендж покликаний нагадати громадськості, що 8 березня - це правозахисний день, і привернути увагу до проблем гендерної нерівності в суспільстві.

3 березня у м.Ужгород (вул. Швабська, 25а, простір) відбудеться захід «Womens Talks: шлях до жіночого лідерства». До обговорення запрошені дівчата, які саме зараз зростають, формуються як особистості, борються із гендерними стереотипами та вірять у справедливість, а також жінки-лідерки, які готові говорити про свій досвід. Початок о 18:00.

4 березня заплановане засідання круглого столу на тему: «Вплив жінок і дівчат на прийняття рішень: досвід та виклики у Закарпатській області». До участі запрошенні представники громадських організацій області та жінки-депутатки обласної ради. Завершиться захід врученням відзнаки «Жіноче намисто Закарпаття». Початок о 10:00. Місце проведення: конференц-зала ГУНП в Закарпатській області (м.Ужгород, вул. Ф.Ракоці, 13) та Платформа Zoom.

5 березня у «Smart Point» (м.Ужгород, вул.Швабська,25а) відбудеться відкрита лекція «STOP мобінг: як спинити цькування у професійному колективі». Початок о 17:00.

8 березня відбудеться вільна екскурсія обласним центром під назвою «Непомітно помітні. Жіночі обличчя Ужгорода». Розробили маршрут ГО «Щасливі діти» та команда проекту «Пізнай Ужгород» спільно з екскурсоводами. Старт о 14.30 год. зі сквера ім.Марії-Терезії (вул.Капітульна, 4а/6). У разі посилення карантинних обмежень, організатори проведуть екскурсію онлайн.
Категорія : Анонси


Loading...
загрузка...Залишити Коментар