В ОДА презентують Регіональний план заходів із реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

листопада 19 / 2019
В ОДА презентують Регіональний план заходів із реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

У середу, 20 листопада, в Закарпатській ОДА (2-й поверх, президіальна кімната малого залу) до Дня спільних дій в інтересах дітей відбудеться засідання за круглим столом, присвячене презентації Регіонального плану заходів із реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Закарпатській області на 2019-2026 роки.
Початок о 10.00 год.
Мета заходу – представити громадськості основні аспекти реформування діючої системи інституційного догляду та виховання дітей, формування моделі, яка забезпечить проживання, догляд і виховання дитини у сім’ї або в умовах, максимально наближених до сімейних. Реалізація Регіонального плану спрямована на зменшення кількості дітей, направлених до закладів інституційного догляду шляхом отримання сім’єю соціальних, медичних, освітніх послуг за місцем проживання.
Участь у засіданні візьмуть представники Закарпатської ОДА, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області, Громадської ради при ЗОДА, Ужгородського національного університету, Закарпатського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій та органів місцевого самоврядування.
Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення події.
Категорія : Анонси
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...