Хто блокує будівництво закарпатського мега - курорту «Свидовець» (відео)

липня 07 / 2018
Хто блокує будівництво закарпатського мега - курорту «Свидовець» (відео)

Наше видання, спробувало дати відповідь на питання блокування будівництва мега- курорту «Свидовець», але наразі питання залишається відкритим. Схоже комусь легше жити від того, що маючи такий туристичний потенціал Закарпаття не може його використати.

На фото: недобудований туристичний комплекс у селі Кваси Рахівського району.

Категорія : Важливе
Рокс
7 липня 2018 22:43

вже один мега курорт готель Закарпатя стоить на Кирила и Мефоди. А людей там нема ай там одне чорноежопое. тратити гроши де бидло буде лем дурак


Вася
7 липня 2018 23:34

Чоловіче ти або дурень або притворяєшся хто тобі на окраїні дасть гроші за дармо про які ти мелеш робочі місця , робочі містя дають заводи індустрія а не порох із своєв брехливов бандов, знищите все за вами і трава не ме рости це ви хочете, вам науковці з єс кажут що це нейде а ви тупо пиздите,пропадіт всі пропадом дебіли


патріот
8 липня 2018 08:40

біда в тому що закарпатців фурт втягують у політично -воровські розборки. Хтось щось хоче зробити  але обовязково найдеся банда опонентів які це засеруть а Закарпаття й надале має лишатися захалустям


Поцрiоту
8 липня 2018 09:37

Закарпаття захалустям нiколи не було, за цю землю iде боротьба на протязi всьої iсторiї, вона i сьогоднi не припиненна. Туповатi поцрiоти не хочуть зрозумiти, то що їм як захолустя не треба, на практицi треба всiм. Який патрiот може називати такий стратегiчний кусок землi захолустям, тiльки - ПОЦ! Тiльки ПОЦрiот може срати у калiтки свого дому!


Читатель
8 липня 2018 14:33

 Мега-курорт Свидовець, і вітрова електростанція на Боржаві підтримуються  владою всіх рівнів. Мета проектів - насамперед  захоплення землі, особливо якщо на ній є ліс. А дальше буде видно… Адже снігу випадає все менше.   

Робота в сфері обслуговування – низькооплачувана, нерідко людей принижують. При кризах першою потерпає саме сфера обслуговування.

В Українських Карпатах граничне допустиме рекреаційне навантаження складає для широколистяних лісів 3,5 чол.на 1 га, для ялинкових – 2,4 чол. на 1 га.


Вася
22 липня 2018 11:11

То все з Буковеля прегнічують розвиток конкурентів!!!


Залишити Коментар