Виноградівці бачили свого депутата Івана Балогу тільки на виборах (відео)

липня 04 / 2018
Виноградівці бачили свого депутата Івана Балогу тільки на виборах (відео)

Наше видання, поцікавилося у жителів міста Виноградів про роботу їх представника у Верховній раді України депутата – мажоритарника на виборчому окрузі №73 Івана Балогу. Практично всі виборці бачили свого депутата тільки на виборах та по «телевізору», за весь час своєї каденції Іван Балога не спромігся навіть відкрити свою громадську приймальню.

Цікаво, що схожа ситуація у всіх «народних» представників сімейства Балог, депутатські мандати вони використовують тільки для прикриття свої «карманів», а виборці їх будуть цікавити тільки на чергових виборах.

Категорія : Важливе
12345
4 липня 2018 09:07

Це яскравий приклад на якому мiсцi у депутата Балоги його виборцi та їх проблеми. Балога рiшать свої проблеми по особистому збагаченню, а не наболiлi питання виборцiв. Треба вам такого депутата, який чужий серед своїх? 


берегівчанин
5 липня 2018 15:35

Берегівчани взагалі не бачили депутата Івана Балогу. Йому головне було  добратися до корита, а на народ він поклав хрен. Шановні виборці! Не допускайте більше помилок під час проведення виборів нардепів України. Ні в якому разі не голосуйте за таких мразів, як Іван Балога. Нехай за нього голосують завидівці, а нам він взагалі не потрібен. На нашому виборчому окрузі є достойні кандидати, а не безграмотні бариги-балогани. Слава Україні! Ганьба Балогам!


василь
5 липня 2018 21:05

На що вже Балогам вибори вони вже упаковані міліардами, для них бути депутатом іще кимись  щоб мали повагу .вони куплять всіх тиз кого їм треба щоб за них голосували,таких від корита міліардерів вже тяжко відогнати,другі вже дути неколе непопадуть без гроши тут все гроші рішавуть в кого гроші той дядя в кого їх немає то ніхто.


Простий челядник
6 липня 2018 06:59

Кажуть чомусь бідний -бось дурнмй. А чогось дурний-бом бідний. Систем закарпатський дурком обрав до ВР аж трьох Балог - Вітька, Йванка та й Пашка. Три трутні. Жодного разу не чув їх голосу з трибуни на користь своїх виборців. Все на свій карман


до всіх
6 липня 2018 20:07

Не треба під час виборчої кампанії бути лохами і лакомитися на вкрадені від народу гроші, такими як трійця балогів. Їм начхати на народ. Головне, щоб ці свині завжди були біля корита, бо без нього вони ніхто. На наступні вибори вітьок буде пхати свого синка андрія і дружину оксану, а потім ще й своїх онуків. Дожилисьмеся, що в Україні править клан. Нарешті нам вже треба думати головою, а не гузицьов.


Дід мороз Поляк
6 липня 2018 23:01

 Мене чикайте я прийду  из міхом гроши ,умісто Балоги .


юра
7 липня 2018 12:13

ЩО ВИ ГОВОРЕТЕ ВСІ ПРОДАЄТЕСЬ  КОГО ЛІПШОГО ВИБРАЛИСТЕ БУШКО МНОГО ВАМ ПОМІГ З ВАШОГО РН 


Залишити Коментар