Хто і чому знищив Солотвинський солерудник та унікальну алергічну лікарню (відео)

липня 01 / 2018
Хто і чому знищив Солотвинський солерудник та унікальну алергічну лікарню (відео)

«У бюджеті немає коштів для вирішення нагальних проблем. У районі Солотвинського солерудника вироблені шахти заповнюються водою, на поверхні вже утворюються провали, але ж там живуть тисячі колишніх працівників копальні. Їх будинки в будь-який момент можуть піти під землю. Державні інститути навіть не можуть провести дослідження для з'ясування причин підтоплення через відсутність фінансування» - заявив у 2009 році тодішній начальник головного управління економіки Закарпатської ОДА Віктор Погорєлов. «Ці гроші дуже потрібні. Адже легше запобігти катаклізмам, ніж потім займатися їх ліквідацією» - додав він одному із українських видань.
З 2002 по 2009 роки Кабінет міністрів України видав близько 60-ти розпоряджень про порятунок солерудника але більшість його намірів так і не були профінансовані.

Тут постає питання - хто і чому знищив Солотвинський солерудник та унікальну алергічну лікарню?
Злі язики стверджують, що свої руки до банкротства солерудника та лікарні, приклала одна відома на Закарпатті сім’я, яка мала намір за безцінь приватизувати їх, але природа зробила свою справу і не дала цього зробити.

Наразі пропонуємо вам подивитися сьогоднішнє відео «Громадського радіо» наслідків тодішньої безгосподарності та жадібності, що привело до екологічної катастрофи.

Солерудник,який працював з часів Римської Імперії умудрилися знищити за декілька років.


Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...