Хто і чому знищив Солотвинський солерудник та унікальну алергічну лікарню (відео)

липня 01 / 2018
Хто і чому знищив Солотвинський солерудник та унікальну алергічну лікарню (відео)

«У бюджеті немає коштів для вирішення нагальних проблем. У районі Солотвинського солерудника вироблені шахти заповнюються водою, на поверхні вже утворюються провали, але ж там живуть тисячі колишніх працівників копальні. Їх будинки в будь-який момент можуть піти під землю. Державні інститути навіть не можуть провести дослідження для з'ясування причин підтоплення через відсутність фінансування» - заявив у 2009 році тодішній начальник головного управління економіки Закарпатської ОДА Віктор Погорєлов. «Ці гроші дуже потрібні. Адже легше запобігти катаклізмам, ніж потім займатися їх ліквідацією» - додав він одному із українських видань.
З 2002 по 2009 роки Кабінет міністрів України видав близько 60-ти розпоряджень про порятунок солерудника але більшість його намірів так і не були профінансовані.

Тут постає питання - хто і чому знищив Солотвинський солерудник та унікальну алергічну лікарню?
Злі язики стверджують, що свої руки до банкротства солерудника та лікарні, приклала одна відома на Закарпатті сім’я, яка мала намір за безцінь приватизувати їх, але природа зробила свою справу і не дала цього зробити.

Наразі пропонуємо вам подивитися сьогоднішнє відео «Громадського радіо» наслідків тодішньої безгосподарності та жадібності, що привело до екологічної катастрофи.

Солерудник,який працював з часів Римської Імперії умудрилися знищити за декілька років.


Категорія : Важливе
кум
1 липня 2018 08:58

а що в украіні не знищили - декомунізація промсловості сільського господарства розуму людських цінностей і т д


мiсцевий
1 липня 2018 10:59

Прихватизатори попрацювали, спочатку довели солерудник через своїх ефективних менеджерiв до банкрутства зметою приватизовати, а зрозумiвши що їм цей солерудник не проковтнути, готовi уступити iноземним iнвесторам, заробивши на посередницьких послугах. Ось так крок за кроком народна власнiсть переходить в руки iноземцям, якi купують за малi грошi то що приносило прибуток нашiй державi, збагачуючи як себе, так свої держави, а що ви, вам не треба ваше багатствi яке лежить у вас пiд ногами, далi будете встановлювати владу прихватизаторiв та лаяти високi цiни, малi пенсiї та зарплати?


не місцевому пропагандону
1 липня 2018 12:13

Чуєш ти, пропагадон сільського розлива, зміни нік, бо у Закарпатті лиш пси "лають".


ЦІМБОР не місцевому пропагандону
1 липня 2018 15:18

Чуєш тьі розумаку , хоснувуть и у нас слово "лаяти " . " ни лай ми мамко "... нитямиш из котрої співанкьі ?


Цугундер
2 липня 2018 08:40

Не знаву як у вас там у бандерштатi, а у нас як и усяди у нормальному свiтi пси гавкавуть, лавуть люди, яким штось мiшать, бо не видять рiшення проблеми. бандерштат хоче подарити наш солерудник полякам, та мало забiсилися, бо i на них тим лампашом посвiтили.  


Залишити Коментар